ZAWSZE KWITNĄCA

Nasza szkółka co roku przechodzi metamorfozę, ze stałej kompozycji mamy zawsze Rhododendrony, Azalie, Hortensje, Thuje i wiele innych podstawowych roślin. Resztę obsadzamy zmiennie jak np. Czosnki Ozdobne w zależności od trendów sprzedażowych i gustów klientów dlatego nasza kolorystyka ogrodów jest zmienna nadając co roku niepowtarzalną paletę barw.

Większość roślin które rozmnażamy jest niewidoczna na pierwszy rzut oka. Długie i liczne namioty skrywają w sobie ogromne ilości roślin liczone w setkach tysięcy sztuk danego gatunku.

Najlepszą porą roku by nas odwiedzić jest wiosna, wówczas rozkwit większości roślin sprawia wielobarwne korytarze ciesząc oko rozkwitająca naturą. Jesień za to specyficznie ubarwia naszą szkółkę swą paletą hortensjowych kolorów.

GALERIA SZKÓŁKI

CYKLICZNE IMPREZY

Co rocznie organizujemy dwie cykliczne imprezy otwarte na, które zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Przełom maja i czerwca to impreza “Wiosna w ogrodzie”. Dostępne wówczas są kwitnące rododendrony i azalie, można dowiedzieć się więcej na temat różnych problemów z roślinami i uzyskać specjalistyczne wiedzę w zakresie pielęgnacji i nawożenia. Jak co roku dla wszystkich odwiedzających czekają upominki w postaci roślin.

Na zakończenie sezonu na przełomie września organizujemy “Hortensjowy zawrót głowy”, to spotkanie kierowane szczególnie jest dla pasjonatów hortensji. Dodatkowo można nabyć je kupić ale i również porozmawiać ze specjalistami z zakresu ich pielęgnacji. Rodzinna atmosfera sprawia iż można mile spędzie wspólnie czas i wymienić swoje doświadczenia w tematyce ogrodnictwa i nie tylko.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z cyklicznych powyższych imprez, na które serdecznie zapraszamy !

HORTENSJOWY ZAWRÓT GŁOWY 2021

HORTENSJOWY ZAWRÓT GŁOWY 2019

HORTENSJOWY ZAWRÓT GŁOWY 2019

HORTENSJOWY ZAWRÓT GŁOWY 2018

HORTENSJOWY ZAWRÓT GŁOWY 2018

WIOSNA W OGRODZIE 2018

HORTENSJOWY ZAWRÓT GŁOWY

2017