Galeria 2018-04-20T12:22:16+00:00

ZAWSZE KWITNĄCA

Nasza szkółka co roku przechodzi metamorfozę, ze stałej kompozycji mamy zawsze … Resztę obsadzamy zmiennie w zależności od trendów sprzedażowych i gustów klientów dlatego nasza kolorystyka ogrodów jest zmienna nadając co roku niepowtarzalną paletę barw.

Większość roślin które rozmnażamy jest niewidoczna na pierwszy rzut oka. Długie i liczne namioty skrywają w sobie ogromne ilości roślin liczone w setkach tysięcy sztuk danego gatunku.

Najlepszą porą roku by nas odwiedzić jest … wówczas rozkwit większości roślin sprawia wielobarwne korytarze ciesząc oko rozkwitająca naturą.

GALERIA SZKÓŁKI

CYKLICZNE IMPREZY

Co rocznie organizujemy dwie cykliczne imprezy otwarte na, które zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Przełom maja i czerwca to impreza „Wiosna w ogrodzie”. Charakteryzuje się tym, że … Dostępne wówczas są … , można dowiedzieć się więcej na temat … i uzyskać specjalistyczne wiedzę w zakresie … Jak co roku wszystkich odwiedzających czeka …

Na zakończenie sezonu na przełomie … organizujemy „Hortensjowy zawrót głowy”, to spotkanie kierowane szczególnie jest dla … Dodatkowo można nabyć … ale i również porozmawiać z … Rodzinna atmosfera sprawia iż można mile spędzie wspólnie czas i wymienić swoje doświadczenia w tematyce ogrodnictwa i nie tylko.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z cyklicznych powyższych imprez, na które serdecznie zapraszamy !

HORTENSJOWY ZAWRÓT GŁOWY 2017